Hlavní menu
Produkty v košíku

Chic Antique

 
Značka: Chic Antique
Elegantní porcelánový šálek s talířkem z oblíbené kolekce Provence. Hodí se pro popíjení kávy nebo čaje, pro chvíle slavnostní i každodenní. Podšálek zároveň poslouží k servírování domácího zákusku či jiné dobroty. Okraj talířku i šálku je zdoben jemným ornamentem, celý set působí velmi jemně a nadč..
317 Kč
Cena bez DPH:264 Kč
Značka: Chic Antique
Klasická porcelánová konvice s poklicí vhodná k servírování čaje i kávy. Konvice má velké ouško a štíhlý, elegantní zobáček pro snadné nalévání. Provedení v bílé barvě a jemné zdobení po okrajích dělají z konvičky designový kousek. Doplňte svůj čajový servis o další nádobí z oblíbené romantické kole..
726 Kč
Cena bez DPH:605 Kč
Značka: Chic Antique
Milujete espresso? Vychutnejte si ho z překrásného porcelánového šálku s talířkem z oblíbené kolekce Provence. Objem 100 ml pro tento oblíbený nápoj skvěle poslouží. Šálek je čistě bílý s jemně zvlněným okrajem, spodní část je tvarována do stabilní nožky . Podšálek je zhotoven ve stejném stylu. Nád..
242 Kč
Cena bez DPH:201 Kč
Retro bubínky na zavěšení - set 3 ks Retro bubínky na zavěšení - set 3 ks
-26 %
Značka: Chic Antique
Nádherné retro bubínky s propracovanými detaily vás uchvátí na první pohled. Mají očko ze saténové stužky, za které je můžete kamkoli zavěsit. Jsou vyrobeny z Polyresinu, na první pohled vypadají jako vyřezané ze dřeva. Působí robustním dojmem. Kombinace světle růžové, bílé a stříbrné potáhne za srd..
201 Kč 272 Kč
Cena bez DPH:168 Kč